Kod:
SZCZEGÓŁY PROGRAMU
Adobe Flash Player 11 PL
pobrano 35275 razy
3.4
Data dodania:
7.07.2013
Licencja:
Freeware
Producent:
Macromedia, Inc.
System:
MS Windows NT/2000/XP/Vista/7
Język flash oraz niosące się ze wzrostem jego popularności zmiany, to już praktycznie standard w Internecie. Flash obecny jest na większości stron i portali internetowych. Dlatego też do odtwarzania elementów witryn internetowych niezbędny jest program Adobe Flash Player, który jako wtyczka w popularnych przeglądarkach internetowych pozwala na skuteczne i jakościowe wyświetlanie animacji flash przez przeglądarkę.

Najnowsza wersja Adobe Flash Player, opatrzona numerkiem: 11.7.700.224, to wersja, która umożliwia płynne odtwarzanie nawet najbardziej zaawansowanych elementów i animacji flash. Wersja ta co ciekawe zdecydowanie lepiej współpracuje ze słabszymi komputerami niż jej poprzedniczka. Adobe wydając nową wtyczkę flash player download zdecydowało się na poprawę jakości oraz efektywności, przy jednoczesnym zwiększeniu rozmiarów aplikacji. Co ciekawe nowsza wersja aplikacji pozwala na zaoszczędzenie pamięci systemowej oraz pamięci ram.

Wtyczka Adobe Flash Player działa zarówno z wyszukiwarkami Internet Explorer i Firefox, jak również z mniej popularnym Google Chrome oraz Opera. Dzięki wtyczce możliwe jest otwieranie oraz oglądanie front-endów stron internetowych oraz ciekawych aplikacji internetowych.

Flash Player pobierz to pozycja obowiązkowa dla każdego internauty. Najnowsza wersja działa stabilniej, jest bardziej efektywna oraz nie pobiera tak dużych ilości pamięci jak poprzednie wersje. Chcąc oglądać i odbierać multimedialne elementy stron internetowych, oprogramowanie to musi być skuteczne i efektywne, tym samym musi być przygotowane do pracy na wysokich obrotach. To udało się osiągnąć programistom z Adobe. Najnowsza wtyczka to również zapowiedź kolejnych zmian, które muszą iść w parze z rozwojem języka flash, który obecny jest coraz częściej na stronach internetowych.

Na tej podstronie możesz pobrać za darmowy Adobe Flash Player w wersji 11 PL. Plik ten ostatnio był aktualizowany 21.02.2013, ogólnie pobrano go już 35275. Dostępny do ściągnięcia za darmo Adobe Flash Player ma rozmiar 1.11 MB tak więc jego pobranie nie powinno Ci zająć dużo czasu. Download free na stronie plikas.pl jest bardzo szybki i prosty, każdy powinien sobie z nim poradzić. W razie jakichkolwiek problemów możesz się z nami skontaktować. Ściągnij online Adobe Flash Player chomikuj.